Hispaania [naised] 23.02.2021 Poola
Hispaania [naised] 3: 0 Poola

09.03.2020 04:43

Ertzi eesmärk tõstab USA naiskonnad Hispaania üle 1: 0 võidule

Julie Ertz suunas 87. minutil pühapäeval viimase hingetõmbega värava, et tõsta maailmameistrivõistluste meister Ameerika Ühendriigid SheBelievesi naissõbralikul jalgpalliturniiril 1: 0 võidule feisty Hispaania üle .... veel » 24.06.2019 20:09

Rapinoe vallandas USA maailmameistrivõistluste veerandajast kokkupõrkes Prantsusmaaga

USA võtab naiste maailmakarika veerandfinaalis Prantsusmaa vastu, kui kaks Megan Rapinoe penaltit surusid nad esmaspäeval Hispaaniast 2: 1-le mööda .... veel » 06.23.2019 02:30

Alex Morgan: USA meeskonna võitlev nägu

Jalgpalliväljakul ja väljaspool seda eelistab Alex Morgan rünnata .... veel » 06.17.2019 23:20

Norra liitub Hiinaga, Hispaania on jalgpalli maailmameistrivõistlustel viimati 16 ja Prantsusmaa ning Saksamaa

Norra pääses esmaspäeval Hiina ja Hispaania kõrval naiste MM-i kaheteistkümnele kohale pärast Lõuna-Korea 2: 1 alistamist, samal ajal kui Prantsusmaa ja Saksamaa edestasid oma gruppe Nigeeria ja Lõuna-Aafrika võitudega ... veel » 06.12.2019 20:03

Saksamaa kavatseb USA-d vältida pärast pingelist Hispaania võitu

Saksamaa vähendas vigastatud staarmängija Dzsenifer Marozsani puudumist, et võita kolmapäeval Hispaaniat 1: 0 ja võtta naiste MM-il üle B-alagrupi kontroll, kindlustades end praktiliselt viimase 16 ohjeldamatu USA puudumisest .... veel » 11.06.2019 12:06

Saksamaa korvpalli Marozsani jaoks võib MM olla läbi

09.06.2019 00:36

Saksamaa ja Hispaania avavad Norra kruiisireisil pingeliste võitudega maailmakarika

08.06.2019 19:59