RB Leipzig

RB Leipzig, Saksamaa meeskond

04.03.2021 11:27

Liverpool - RB Leipzigi Meistrite liiga mäng läks üle Budapestile

Liverpooli viimase 16 Meistrite liiga kohtumise RB Leipzigiga mängiti teine ​​etapp koroonaviiruse reisipiirangute tõttu Anfieldilt üle Budapestile, teatas UEFA neljapäeval .... veel » 03.03.2021 22:47

Leipzig vaatab Wolfsburgi ära, et jõuda Saksamaa karikavõistlustele

Yussuf Poulsen ja Hwang Hee-chan lõid teise poolaja väravad, kui RB Leipzig võitis kolmapäevases Saksamaa karikavõistluste veerandfinaalis Wolfsburgi 2: 0 pingelises võitluses vormis olevate Bundesliga poolte vahel .... veel » 27.02.2021 20:53

Viimase hingelduse võitja piirab võitlust, kui Leipzig hoiab Bayerniga sammu

Viimase hingega Alexander Sorlothi värav tihendas RB Leipzigi dramaatilist 3: 2 tagasitulekut laupäeval Borussia Moenchengladbachi kodus ja hoidis võõrustajaid Bundesliga tiitlivõistluste paksus .... veel » 02.26.2021 03:05

Angelino tõuseb tiitlivõistlustel jälitavas Leipzigis pärast võitlust Guardiola all

Angelino on taaskäivitanud oma karjääri Bundesligas Julian Nagelsmanni käe all, et saada RB Leipzigi parimaks väravakütiks, kuid Pep Guardiola juhitud usalduse puudumine tappis tema sõnul endise klubi Manchester City enesekindluse .... veel » 02.23.2021 21:38

Ungari väravavaht astub vastu vaieldavale lapsendamisseadusele

RB Leipzigi ungari väravavaht Peter Gulacsi asus teisipäeval oma koduriigis vastu seadusele, mis keelab LGBT paaridel lapsi lapsendada ... veel » 17.02.2012 12:58

Klopp kutsub Liverpooli üles Leipzigi võidule tuginema

02.17.2021 00:05

'Töö on pooleldi valmis', hoiatab Henderson Liverpooli

16.02.2012 23:02

Liverpool tabas vormi, et Leipzigi viigiseis üle võtta

15.02.2012 18:16

Budapest ja Bukarest saavad Meistrite liiga tähelepanu keskpunktis ootamatu hetke

RB Leipzigi slaidiseanss
Bundesliga 21. Ümmargune 12.02.2021 H FC Augsburg FC Augsburg 2: 1 (2: 0)
Ch. Liiga Kaheksandikfinaal 16.02.2021 H Liverpool FC Liverpool FC 0: 2 (0: 0)
Bundesliga 22. Ümmargune 21.02.2021 TO Hertha BSC Hertha BSC 3: 0 (1: 0)
Bundesliga 23. Ümmargune 27.02.2021 H Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 3: 2 (0: 2)
DFB-Pokal Veerandfinaalid 03.03.2021 H VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2: 0 (0: 0)