New Yorgi FC

New York City FC, USA meeskond

22.11.2020 01:19

Orlando edenes MLS-i playoffi metsikus võidus, ka meeskond

Orlando City SC, kui väravavaht Pedro Gallese penaltiseerias saadeti välja, oli alla üheksa mehe, valitses kaootilises otsuses New York City FC üle 6: 5, et pääseda edasi laupäeval MLS-karika play-off'is .... veel » 02.08.2020 07:33

Minnesota, Portland Timbers pääseb MLS-i poolfinaali

Diego Valeri ja Andy Polo lõid laupäeval teise poolaja väravad, et tõsta Portland Timbers kõrgliiga Soccer is Back turniiri poolfinaali, samas kui Minnesota United nõudis ka nelja viimase koha .... veel » 27.07.2020 08:01

New York häiris Torontot, et jõuda MLS-i viimaseks kaheksaks, kättemaksuks playoffi kaotus

Valentin Castellanos ja Maxi Moralez lõid teise poolaja väravad, kui New York City FC jõudis pühapäeval 3: 1 võiduga Toronto FC üle MLS is Back turniiri veerandfinaali .... veel » 07.23.2020 05:16

New Yorgi FC uurib Villa ahistamisnõuet

New York City FC teatas, et meeskond uurib kolmapäeval endise ründaja David Villa, Hispaania maailmakarika võitja ja endise Barcelona staari vastu esitatud seksuaalse ahistamise nõudeid. veel » 20.07.2020 17:46

Beckhami Miami Inter langes MLS-turniirilt

David Beckhami Inter Miami sai esmaspäeval Major League Socceri taaskäivitamisvõistlustelt välja langenud poolena pärast komistamist New York City FC 1: 0 kaotusseisu .... veel » 24.10.2019 03:29

New York maksab trahvi Toronto ettemaksuna MLS-is

10.21.2019 00:13

Liidu servi Red Bulls MLSi esimese playoff-võidu eest

12.08.2019 04:52

Atlanta Martinez püstitas MLS-i rekordi väravaga kümnes järjestikuses kohtumises

New York City FC slaidiseanss
MLS 5. Ümmargune 28.10.2020 TO Toronto FC Toronto FC 1: 0 (0: 0)
MLS 6. Ümmargune 11.02.2020 H New Yorgi RB New Yorgi RB 5: 2 (2: 2)
MLS 6. Ümmargune 08.11.2020 TO Chicago tulekahju Chicago tulekahju 4: 3 (3: 3)
MLS 1. Ümmargune 21.11.2020 TO Orlando linn Orlando linn 5: 6 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso
CONCACAF CL Veerandfinaalid 16.12.2020 N UANL tiigrid UANL tiigrid 0: 4 (0: 1)