Minnesota United FC

Minnesota United FC, USA meeskond

08.12.2020 06:22

Valitsevad meistrid Seattle uimastasid Minnesotat, et jõuda MLS-i finaali

Seattle'i Gustav Svensson asus esmaspäeval kolm minutit seisakuid võiduväravas tõstma tiitlikaitsja Soundersit üle Minnesota Unitedi 3: 2 ja viie hooaja neljandasse MLS-karikafinaali .... veel » 04.12.2020 05:38

Molino lööb kaks korda, kui Minnesota uimastab Kansas Cityt MLS-i playoffides

Kevin Molino lõi teises järjestikuses hooajajärgses mängus kaks väravat, kui Minnesota United pikendas neljapäeval MLS-i play-off-mängus tipptasemel Kansas City 3: 0 segades oma võitmatu stringi 10-le. veel » 30.11.2020 20:48

MLS nihutab Kansas City-Minnesota playoffi kokkupõrget neljapäevale

Major League Soccer viis esmaspäeval veerandfinaali play-off matši Sporting Kansas City ja Minnesota Unitedi vahel kolmapäevast neljapäevani ja lükkas järgmise poolfinaali järgmisele esmaspäevale .... veel » 15.10.2020 01:13

MLS lükkab Chicago-Minnesota viirusekahtluse tõttu edasi

Minnesota Unitedi jalgpalli Major League jalgpallivõistlus Chicago Fire vastu lükati kolmapäeval edasi, kuna Minnesota meeskonna delegatsiooni seas arvati Covid-19 positiivset. veel » 11.10.2020 02:59

MLS-mängud lükati edasi pärast Minnesota viiruse juhtumeid Columbust

Major League Soccer teatas laupäeval kahest kohtumise edasilükkamisest pärast kahte positiivset Covid-19 testi Minnesota Unitedi mängijatele ja Columbus Crew töötajatele. veel » 02.08.2020 07:33

Minnesota United FC slaidiseanss
MLS 6. Ümmargune 05.05.2020 H Chicago tulekahju Chicago tulekahju 2: 2 (0: 1)
MLS 6. Ümmargune 08.11.2020 H FC Dallas FC Dallas 3: 0 (1: 0)
MLS 1. Ümmargune 23.11.2020 H Colorado kärestik Colorado kärestik 3: 0 (1: 0)
MLS Konverentsi poolfinaalid 12.04.2020 TO Sportiv Kansas City Sportiv Kansas City 3: 0 (3: 0)
MLS Konverentsi finaalid 12.08.20120 TO Seattle Sounders Seattle Sounders 2: 3 (1: 0)