FIFA> Sõprusklubid 2017> Nädal | Sõprusklubid 2017> Nädal' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
13:30 | VfB Stuttgart | - | Päris Betis | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | Hamburger SV | - | Espanyol Barcelona | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC Augsburg | - | PSV Eindhoven | 0: 0 (0: 0) | |
14:30 | Eintracht Frankfurt | - | FSV Frankfurt | 5: 2 (2: 0) | |
15:00 | VfL Wolfsburg | - | ACF Fiorentina | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Evertoni FC | - | Sevilla FC | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Newcastle United | - | Hellas Verona | 2: 0 (2: 0) | |
16:00 | Punane ja valge Erfurt | - | Dortmundi Borussia | 2: 5 (2: 2) | |
16:00 | Sc freiburg | - | Torino FC | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Brighton & Hove Albion | - | Madridi Atletico | 2: 3 (0: 1) | |
19:30 | AFC Bournemouth | - | SSC Napoli | 2: 2 (0: 1) | |
19:30 | Inter | - | Villarreal CF | 3: 1 (1: 1) | |
FIFA> Naiste sõpruskohtumised 2017> august | Naiste sõprusmängud 2017> august' border = '0' /> | ||||
13:00 | Leedu | - | Läti | 1: 1 (0: 0) | |
UEFA> naiste EURO 2017 Holland> finaal | Naiste EURO 2017 Holland> Lõplik' piir = '0' /> | ||||
16:00 | Holland | - | Taani | 4: 2 (2: 2) | |
Armeenia> Esiliiga 2017/2018 | Esiliiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Banants | - | Pyunik FC | 2: 2 (0: 1) | |
16:00 | Gandzasar Kapan | - | FC Ararat | 1: 3 (1: 0) | |
Austraalia> NPL Uus Lõuna-Wales 2017 | NPL Uus Lõuna-Wales 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Rockdale City Suns | - | Wollongongi hundid | 2: 1 (1: 0) | |
06:00 | Manly United | - | Sydney United 58 | 3: 2 (0: 1) | |
06:00 | Blacktown City FC | - | APIA Leichhardti tiigrid | 0: 1 (0: 0) | |
08:00 | Sydney olümpia | - | Hakoah Sydney City East | 4: 0 (2: 0) | |
Austraalia> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Brisbane Roar (Y) | - | Põhjaraev | 1: 5 (1: 4) | |
09:00 | Olympic FC | - | Gold Coast City FC | 1: 3 (1: 1) | |
Austraalia> NPL Northern NSW 2017 | NPL Northern NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Broadmeadow Magic | - | Newcastle United Jets (Y) | 2: 0 (1: 0) | |
05:30 | Charlestowni linna bluus | - | Weston Workers FC | 2: 1 (0: 0) | |
05:30 | Macquarie City järv | - | Hamiltoni olümpia | 0: 4 (0: 1) | |
Austraalia> NPL Lääne-Austraalia 2017 | NPL Lääne-Austraalia 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Perthi hiilgus (Y) | - | Bayswater City SC | 2: 3 (2: 0) | |
Austraalia> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Cooma FC | - | Canberra FC | 1: 5 (1: 2) | |
06:00 | Gungahlin United | - | Canberra olümpia | 3: 3 (1: 0) | |
Austraalia> Tasmania NPL 2017 | NPL Tasmaania 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Olympia FC Warriors | - | Northern Rangers | 1: 1 (1: 0) | |
Austria> Bundesliga 2017/2018 | Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Wolfsbergeri vahelduvvool | - | SCR Altach | 1: 0 (0: 0) | |
15:30 | Kiire Viin | - | Austria Viin | 2: 2 (1: 0) | |
18:00 | SV Mattersburg | - | Torm Graz | 2: 3 (1: 1) | |
Austria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018 | Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC kõva | - | FC Wacker Innsbruck (A) | 1: 1 (1: 1) | |
Valgevene> meistrivõistlused 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Nemani grodno | - | FK Isloch Minsk | 1: 1 (1: 0) | |
16:30 | FK Minsk | - | BATE Borisov | 1: 0 (0: 0) | |
viis õhtul | Torpeedo-BelAZ Zhodino | - | FK Slutsk | 1: 1 (0: 0) | |
Belgia> Esimene klass A 2017/2018 | Esimene klass A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | KAA Gent | - | Kuninglik Antwerpeni FC | 0: 1 (0: 1) | |
viis õhtul | RSC Anderlecht | - | KV Ostend | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Klubi Brugge KV | - | AS Eupen | 3: 1 (1: 1) | |
Belgia> B-divisjon 2017/2018, 1. periood | Esimene klass B 2017/2018, 1. periood>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KVC Westerlo | - | Cercle Brugge | 1: 2 (1: 0) | |
Boliivia> Professionaalne liiga 2017 Clausura | Professionaalne liiga 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Yacuiba naftatanker | - | Bolivar | 2: 0 (0: 0) | |
Bosnia-Hertsegoviina> Premier Liga 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Krupa | - | Sloboda Tuzla | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Võitleja Banja Luka | - | FK Mladost Doboj-Kakanj | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | FK Sarajevo | - | NK GOŠK Gabela | 0: 1 (0: 0) | |
Brasiilia> Serie A 2017 | Série A 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Flamengo RJ | - | Victoria - BA | 0: 2 (0: 1) | |
20:00 | Palmipuud | - | Athletico Paranaense | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | kruiis | - | Botafogo - RJ | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Coritiba FC | - | Chapecoense | 2: 0 (2: 0) | |
20:00 | Grêmio Porto Alegre | - | Atlético Mineiro | 2: 0 (2: 0) | |
20:00 | Bahia - BA | - | Sao Paulo FC | 2: 1 (2: 1) | |
23:00 | must sild | - | Vasco da Gama | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Avaí - SC | - | Santose FC | 0: 0 (0: 0) | |
Bulgaaria> Parva Liga 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | CSKA Sofia | - | Lokomotiv Plovdiv | 4: 1 (2: 0) | |
Kanada> Jalgpalliliiga 2017 | Jalgpalliliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Milton SC | - | SC Waterloo | 4: 3 | |
23:00 | Royal Toronto FC | - | Serbia valged kotkad | 0: 5 | |
Tšiili> Esimese divisjoni 2017. aasta üleminekuturniir | Esimese divisjoni 2017. aasta üleminekuturniir>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Everton | - | pühak Louis | 4: 0 (2: 0) | |
viis õhtul | O'Higgins | - | Colo-Colo | 1: 3 (1: 2) | |
20:30 | Huachipato | - | Audax Italiano | 2: 1 (1: 1) | |
23:00 | Antofagasta | - | Iquique | 0: 0 (0: 0) | |
Hiina> superliiga 2017 | Superliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Guangzhou R&F | - | Ootus | 4: 1 (3: 1) | |
12:35 | Shanghai SIPG | - | Tianjin Quanjian FC | 0: 0 (0: 0) | |
Hiina> League One 2017 | League One 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Dalian Yifangi FC | - | Xinjiang Tianshan Leopard FC | 4: 0 (1: 0) | |
12:35 | Pekingi BG | - | Shenzhen FC | 3: 1 (2: 1) | |
Colombia> Esimene 2017. aasta lõpp | Esimene A 2017 sulgemine>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Kord Caldas | - | Sportlik Bucaramanga | 0: 2 (0: 1) | |
01:30 | Tigres FC | - | Sõltumatu Medellin | 1: 0 (1: 0) | |
21:15 | Deportivo Cali | - | Patriots FC | 0: 0 (0: 0) | |
23:15 | Miljonärid | - | Atlético juunior | 1: 2 (0: 1) | |
Costa Rica> Esimese divisjoni 2017/2018 Apertura | Esimese divisjoni 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
03:00 | Libeeria omavalitsusüksus | - | CS Herediano | 0: 2 (0: 2) | |
18:00 | Municipal Pérez Zeledón | - | Sport Saprissa | 1: 2 (0: 2) | |
18:30 | LD Alajuelense | - | Guápilese pühakud | 2: 2 (1: 2) | |
21:00 | Guadeloupe | - | Kreeka omavalitsusüksus | 0: 3 (0: 2) | |
23:00 | CS Cartaginés | - | Lemon FC | 0: 0 (0: 0) | |
Horvaatia> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' piir = '0' /> | ||||
18:00 | Zagrebi Dinamo | - | Hajduk Split | 3: 1 (1: 0) | |
Tšehhi Vabariik> 1. jalgpalliliiga 2017/2018 | 1. jalgpalliliiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Jablonec | - | Viktoria Plzeň | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Võssotšina Jihlava | - | 1. FC Slovácko | 0: 0 (0: 0) | |
viis õhtul | Baník Ostrava | - | Slavia Praha | 0: 0 (0: 0) | |
Tšehhi Vabariik> 2. jalgpalliliiga 2017/2018 | 2. jalgpalliliiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:15 | Viktoria Zizkov | - | FK Varnsdorf | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | FC Sellier ja Bellot Vlašim | - | Tšehh Budejovice | 0: 2 (0: 2) | |
Taani> Superliga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Lyngby BK | - | FC Nordsjælland | 1: 4 (1: 1) | |
13:00 | FC Helsingør | - | FC Midtjylland | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Odense BK | - | Aalborgi BK | 0: 0 (0: 0) | |
viis õhtul | Brøndby IF | - | FC Kopenhaagen | 1: 0 (0: 0) | |
Taani> 1. jaoskond 2017/2018 | 1. Jaoskond 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Vejle BK | - | Nykøbingi FC | 4: 1 (0: 1) | |
13:30 | FC Roskilde | - | Thisted FC | 2: 3 (2: 1) | |
13:30 | Skive I | - | Brabrand IF | 3: 4 (1: 0) | |
13:30 | Viborg FF | - | Esbjerg fB | 0: 2 (0: 1) | |
13:30 | FC Fredericia | - | Vendsyssel FF | 3: 3 (2: 2) | |
13:30 | Edasi Amager | - | HB Køge | 1: 2 (0: 0) | |
Taani> 2. divisjoni 1. pool 2017/2018 | 2. divisjoni 1. pool 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Næstved BK | - | Skovshoved IF | 1: 3 (1: 1) | |
Taani> 2. divisjoni 3. pool 2017/2018 | 2. 3. jao kogum 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | KUI Lyseng | - | Jammerbugt FC | 1: 2 (0: 1) | |
12:30 | Ringkøbingi IF | - | Aarhus Fremad | 0: 1 (0: 0) | |
Ecuador> Serie A 2017 teine etapp | Serie A 2017 teine etapp>' border = '0' /> | ||||
17:30 | LDU Quito | - | Guayaquili linn | 1: 1 (0: 0) | |
18:00 | Rahvuslik | - | Deportivo Cuenca | 0: 1 (0: 1) | |
21:00 | Kollane jõud | - | Macara | 2: 2 (1: 1) | |
El Salvador> Esimese divisjoni 2017/2018 avamine | Esimese divisjoni 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Sonsonate FC | - | liit | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | Chalatenango | - | Kotkas | 3: 2 (1: 1) | |
22:00 | Luis Angel Firpo | - | Munitsipaal Limeño | 0: 2 (0: 1) | |
22:30 | SINA TEED | - | Isidro Metapan | 2: 0 (2: 0) | |
Inglismaa> meistrivõistlused 2017/2018 | 2017/2018 meistrivõistlused>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Boltoni rändurid | - | Leeds United | 2: 3 (1: 3) | |
Inglismaa> FA Community Shield 2017> Finaal | FA ühenduse kilp 2017> lõplik' piir = '0' /> | ||||
14:00 | Chelsea FC | - | Arsenal FC | 1: 4 (0: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Estonia > Eesti Karikas 2017/2018 > 3. Round | Eesti Karikas 2017/2018 > 3. Round' /> | ||||
13:00 | FC Kuressaare | - | Kuusalu JK Rada | 9: 1 (6: 0) | |
Fääri saared> Effodeildin 2017 | Effodeildin 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | B36 Tórshavn | - | ÍF Fuglafjørður | 5: 2 (1: 0) | |
15:00 | NSÍ Runavík | - | TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn | 4: 0 (3: 0) | |
15:00 | Viiking | - | HB Tórshavn | 1: 3 (1: 1) | |
15:00 | Skaala IF | - | 07 läänes | 0: 1 (0: 1) | |
viis õhtul | EB / voog | - | KÍ Klaksvík | 2: 1 (0: 0) | |
Soome> Veikkausliiga 2017 | Veikkausliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | HJK Helsingi | - | FC Lahti | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | IFK Mariehamn | - | SJK Seinäjoki | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Vaasan PS | - | PS Kemi | 3: 3 (1: 2) | |
Soome> Ykkönen 2017 | Number One 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Grankulla IFK | - | Tammisäs IF | 0: 0 (0: 0) | |
Prantsusmaa> Ligue 1 2017/2018 | Ligue 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Lille OSC | - | FC Nantes | 3: 0 (0: 0) | |
16:00 | Angers SCO | - | Girondins Bordeaux | 2: 2 (1: 1) | |
20:00 | Marseille Olympique | - | Dijon FCO | 3: 0 (0: 0) | |
Gruusia> Erovnuli Liga 2017 | Erovnuli Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Chikhura Sachkhere | - | FC Kobuleti | 1: 1 (1: 1) | |
17:30 | FC Saburtalo | - | Thbilisi Lokomotiv | 6: 0 (5: 0) | |
Saksamaa> 2. Bundesliga 2017/2018 | 2. Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Jahn Regensburg | - | 1. FC Nürnberg | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | SpVgg Greuther Fürth | - | Arminia Bielefeld | 1: 2 (0: 2) | |
14:30 | Erzgebirge Aue | - | Fortuna Dusseldorf | 0: 2 (0: 1) | |
Saksamaa> 3. liiga 2017/2018 | 3. Liiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfL Osnabrück | - | Hallescheri FC | 3: 3 (2: 1) | |
13:00 | 1. FC Magdeburg | - | Wurzburger Kickers | 2: 1 (2: 0) | |
Saksamaa> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC St. Pauli II | - | Eintracht Norderstedt | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | VfB Oldenburg | - | Must-valge Rehden | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Lueneburgi SK Hansa | - | Altona 93 | 1: 2 (0: 1) | |
Saksamaa> Regionalliga Nordost 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | VSG Altglienicke | - | Germania Halberstadt | 0: 1 (0: 1) | |
12:30 | Liit Fürstenwalde | - | 1. FC Lok Leipzig | 0: 2 (0: 0) | |
12:45 | BSG Chemie Leipzig | - | SV Babelsberg 03 | 1: 0 (0: 0) | |
Saksamaa> Regionalliga West 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SG Wattenscheid 09 | - | Fortuna Düsseldorf II | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Punane ja valge toit | - | Wuppertal SV | 1: 3 (1: 0) | |
Saksamaa> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FC Saarbrücken | - | Hessen Kassel | 3: 1 (3: 0) | |
13:00 | VfB Stuttgart II | - | SSV Ulm 1846 | 5: 4 (4: 1) | |
13:00 | TuS Koblenz | - | SC Freiburg II | 1: 2 (1: 0) | |
Saksamaa> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Buchholz 08 | - | TuS Dassendorf | 1: 2 (0: 2) | |
13:00 | Wedeler TSV | - | WTSV Concordia | 4: 1 (1: 1) | |
14:00 | TSV Sasel | - | SV Rugenbergen | 3: 2 (1: 2) | |
15:00 | HSV Barmbek-Uhlenhorst | - | FC Teutonia 05 | 1: 5 (1: 2) | |
Saksamaa> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Optika Rathenow | - | Victoria Seelow | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | SV Lichtenberg 47 | - | SV Roheline-Valge Brieselang | 5: 0 (2: 0) | |
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | Hansa Rostock II | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | TeBe Berliin | 1: 3 (0: 2) | |
13:00 | SC Staaken | - | Hertha Zehlendorf | 1: 2 (0: 2) | |
Saksamaa> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018 | Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BSG Wismut Gera | - | SV SCHOTT Jena | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Ühtsus Kamenz | - | FC Carl Zeiss Jena II | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | VfB 1921 Krieschow | - | Bischofswerdaer FV | 2: 4 (1: 2) | |
13:00 | 1. FC Lok Stendal | - | FC üksus Rudolstadt | 2: 0 (2: 0) | |
13:00 | Inter Leipzig | - | VFC Plauen | 0: 1 (0: 0) | |
Saksamaa> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV Gonsenheim | - | FSV Jägersburg | 2: 0 (0: 0) | |
Saksamaa> Schleswig-Holsteini liiga 2017/2018 | Schleswig-Holsteini liiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Holstein Kiel II | - | SV Friesland 03 | 1: 2 (0: 1) | |
Saksamaa> Noorte DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. voor | Noorte DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. voor' border = '0' /> | ||||
10:00 | Hansa Rostock | - | 1. FC Kaiserslautern | 0: 2 (0: 0) | |
10:00 | Eintracht Trier | - | FC Ingolstadt 04 | 0: 2 (0: 2) | |
10:00 | RB Leipzig | - | Eintracht Frankfurt | 3:1 (0:0, 1:1) aet | |
10:00 | 1. FC Köln | - | Sv sandhausen | 1: 3 (1: 2) | |
10:00 | VfL Wolfsburg | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 1: 2 (1: 1) | |
11:00 | Energia Cottbus | - | VfL Bochum | 1: 3 (1: 0) | |
12:00 | SV Lippstadt 08 | - | Hannover 96 | 0: 3 (0: 1) | |
Ghana> Esiliiga 2017 | Esiliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Asante Kotoko | - | Tamme südamed | 1: 1 (0: 0) | |
Guatemala> Rahvusliiga 2017/2018 Apertura | Rahvusliiga 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Side | - | Deportivo Guastatoya | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Sanarate | - | CSD munitsipaal | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | Xelaju MC | - | Deportivo Malacateco | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Deportivo Marquense | - | Deportivo Petapa | 0: 4 (0: 0) | |
Honduras> Rahvusliiga 2017/2018 Apertura | Rahvusliiga 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Päris Hispaania | - | Platense | 1: 0 (1: 0) | |
02:00 | Juticalpa | - | Hundid UPNFM | 3: 1 (1: 0) | |
02:00 | Motagua | - | Pärisühiskond | 1: 1 (0: 0) | |
02:00 | Eluaeg | - | Maraton | 1: 1 (0: 0) | |
Ungari> NB I 2017/2018 | NB I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
viis õhtul | Debreceni VSC | - | Ferencváros TC | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Mezõkövesd-Zsóry | - | Videoton FC | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Újpest FC | - | Budapest Vasas | 1: 0 (1: 0) | |
Indoneesia> Liga 1 2017 | League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Persiba Balikpapan | - | Perseru Serui | 2: 1 (2: 1) | |
12:30 | PS Barito Putera | - | Persija Jakarta | 1: 0 (0: 0) | |
Iraak> superliiga 2016/2017 | Superliiga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Al shorta | - | Al Najaf | 3: 2 | |
14:45 | Al Hudood | - | Al Zawra’a | 0: 2 (0: 0) | |
14:45 | Al Bahri | - | Amanat Bagdad | 2: 1 | |
14:45 | Naft Maysan | - | Karbalaa FC | 2: 0 | |
14:45 | Al Naft | - | Naft Al Junoob | 3: 0 (1: 0) | |
14:45 | Al Karkh SC | - | Al Quwa Al Jawiya | 2: 2 (2: 2) | |
Iisrael> Toto Cup Al 2017/2018> B-grupp | Toto Cup Al 2017/2018> B-grupp' border = '0' /> | ||||
viis õhtul | Maccabi Tel Aviv | - | Maccabi Netanya | 0: 0 (0: 0) | |
17:45 | Bnei Yehuda Tel Aviv | - | Maccabi Petach-Tikva | 1: 0 (1: 0) | |
Iisrael> Toto Cup Al 2017/2018> C-rühm | Toto Cup Al 2017/2018> C-grupp' border = '0' /> | ||||
19:00 | Hapoel Be'er Sheva | - | Beitar Jeruusalemm | 0: 3 (0: 1) | |
Itaalia> Coppa Italia 2017/2018> 2. voor | Coppa Italia 2017/2018> 2. Ring' piiri = '0' /> | ||||
17:30 | Novara jalgpall | - | Piacenza jalgpall | 1: 2 (0: 1) | |
17:30 | Venezia FC | - | Pordenone Calcio | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | AS Citadel | - | UC AlbinoLeffe | 2: 1 (1: 0) | |
19:30 | Carpi FC | - | AS Livorno | 4: 0 (3: 0) | |
19:30 | USA Salernitana 1919 | - | USA Alessandria 1912 | 2: 1 (1: 1) | |
19:30 | Virtus Entella | - | USA kremoonlased | 0: 1 (0: 1) | |
19:30 | AC Pisa | - | Frosinone jalgpall | 0: 1 (0: 1) | |
19:30 | USA Avellino | - | Matera jalgpall | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | USA Palermo | - | Virtus Francavilla | 5: 0 (2: 0) | |
19:30 | Vicenza Calcio | - | Foggia jalgpall | 1: 3 (0: 1) | |
19:30 | Brescia Calcio | - | Jalgpall Padova | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Pescara Calcio | - | USA Triestina | 5:3 (2:2, 3:3) aet | |
19:45 | AC Cesena | - | Sambenedettese | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Ternana Calcio | - | Trapani jalgpall | 0: 1 (0: 0) | |
19:45 | AC Perugia Calcio | - | AS Gubbio | 2: 1 (0: 0) | |
20:15 | FC Bari 1908 | - | Parma Calcio 1913 | 2: 1 (1: 1) | |
Jaapan> J2 liiga 2017 | J2 liiga 2017>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Nagoya Grampus | - | Ehime FC | 7: 4 (3: 0) | |
Jaapan> Jaapani jalgpalliliiga 2017. aasta 2. voor | Jaapani jalgpalliliiga 2017. aasta 2. voor>' border = '0' /> | ||||
07:00 | MIO Biwako Shiga | - | Preili Oita | 3: 1 (1: 0) | |
Leedu> A Lyga 2017 | A Lyga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Lietava Jonava | - | FK Trakai | 1: 3 (1: 1) | |
18:00 | FK Sūduva | - | FC Stumbras | 4: 2 (3: 0) | |
Luksemburg> Nationaldivision 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | USA Esch | - | Noorte Esch | 0: 4 (0: 1) | |
15:00 | Liit Titus Pétange | - | RM Hamm Benfica | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | RFCU Luksemburg | - | Niedercorni areng | 2: 3 (2: 2) | |
17:30 | CS FOLA Esch | - | Victoria Rosport | 1: 1 (1: 1) | |
18:00 | FC Differdange 03 | - | USA Mondorf | 4: 0 (1: 0) | |
Mehhiko> Esimese divisjoni 2017/2018 avamine | Esimese divisjoni 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | UANL tiigrid | - | Valged kuked | 1: 1 (0: 1) | |
01:06 | Klubi Leon | - | Sinine rist | 2: 2 (1: 1) | |
03:00 | CF Ameerika | - | Pumas UNAM | 2: 1 (1: 1) | |
03:06 | Deportivo Guadalajara | - | Klubi Necaxa | 2: 2 (2: 2) | |
18:00 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 3: 2 (1: 1) | |
Mehhiko> Promotion League (2004-2020) 2017/2018 Apertura | Promotion League (2004-2020) 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Alebrijes Oaxacast | - | Colts UAEM | 1: 0 (0: 0) | |
02:00 | FC Juárez | - | Roadrunner UAT | 1: 0 (0: 0) | |
02:00 | TM Jalgpalliklubi | - | Sportlik San Luis | 1: 1 (1: 1) | |
Mehhiko> U20 põhijõudude 2017/2018 avamine | U20 põhijõud 2017/2018 avamine>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | Puebla FC | 0: 4 | |
15:00 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 3: 0 | |
Mehhiko> U17 põhijõudude 2017/2018 avamine | U17 põhijõud 2017/2018 avamine>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | Puebla FC | 5: 0 | |
17:30 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 1: 0 | |
Nigeeria> Professionaalne liiga 2017 | Professionaalne liiga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Wikki turistid | - | Enugu Rangers | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | Bukola babes | - | Remo Stars | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | MFM FC | - | Laulab Aba | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Kano sambad | - | Plateau United | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Laskvad tähed | - | Gombe United | 2: 1 (0: 0) | |
16:00 | Lobi tähed | - | Abia sõdalased | 2: 4 (1: 1) | |
16:00 | Ifeanyi Uba | - | Nasarawa United | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Nigeri tornaadod | - | El-Kanemi Warriors | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Päikesepaiste tähed | - | Akwa United | 1: 0 (1: 0) | |
Norra> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
viis õhtul | Koefitsiendid BK | - | Sogndal IL | 2: 1 (2: 0) | |
viis õhtul | Sarpsborg 08 | - | FK Haugesund | 2: 1 (0: 1) | |
viis õhtul | Stabæk IF | - | Sandefjordi jalgpall | 1: 3 (0: 1) | |
viis õhtul | Tromsø IL | - | Molde FK | 1: 2 (1: 1) | |
viis õhtul | Viiking FK | - | Lillestrøm SK | 2: 2 (0: 2) | |
19:00 | Aalesunds FK | - | SK Brann | 3: 3 (1: 2) | |
Norra> 1. divisjon 2017 | 1. diviis 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Ullensaker / Kisa IL | - | Sandnes Ulf | 3: 3 (1: 1) | |
viis õhtul | FK Bodø / Glimt | - | FK Arendal | 5: 0 (1: 0) | |
viis õhtul | FK Jerv | - | Fredrikstad FK | 2: 0 (1: 0) | |
viis õhtul | Florø SK | - | Kongsvinger IL | 1: 0 (1: 0) | |
viis õhtul | Strømmen IF | - | Levanger FK | 0: 1 (0: 0) | |
viis õhtul | Tromsdaleni UIL | - | Elverumi jalgpall | 1: 1 (1: 1) | |
viis õhtul | Åsane jalgpall | - | Ranheim IL | 1: 3 (1: 2) | |
Norra> 2. jaoskonna 2. osakond 2017 | 2. rajoon Avdeling 2 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SK Vard | - | Pesa-Sotra | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | Byåsen Toppfotball | - | Vindbjart FK | 1: 2 (0: 2) | |
viis õhtul | Bryne FK | - | Fana IL | 4: 0 (3: 0) | |
Paraguay> Esimese divisjoni 2017 Clausura | Esimese divisjoni 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Ameerika päike | - | Rahvusklubi | 1: 1 (0: 0) | |
22:10 | Olümpia klubi | - | Blond gnuu | 3: 0 (2: 0) | |
Peruu> Esimese divisjoni 2017 Apertura | Esimese divisjoni 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Lima liit | - | San Martini ülikool | 3: 2 (1: 1) | |
viis õhtul | Sportlik Cristal | - | Juan Aurich | 0: 0 (0: 0) | |
19:15 | Päris Garcilaso | - | Ühendatud kaupmehed | 2: 1 (0: 0) | |
21:30 | Tehnikaülikool | - | Spordiülikool | 1: 0 (0: 0) | |
Poola> Ekstraklasa 2017/2018 | Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Jagiellonia Białystok | - | Sandecja Nowy Sącz | 1: 3 (1: 1) | |
viis õhtul | KS Cracovia | - | Lech Poznan | 0: 2 (0: 0) | |
Poola> I Liga 2017/2018 | I Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Niepołomice mets | - | Rakow Częstochowa | 2: 3 (2: 3) | |
Portugal> Esiliiga 2017/2018 | Esiliiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | CD Linnud | - | Sportlik CP | 0: 2 (0: 1) | |
20:15 | Vitoria Setúbal | - | Moreirense FC | 1: 1 (1: 0) | |
Portugal> Teine liiga 2017/2018 | Teine liiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Sportlik Covilhã | - | Sporting CP B | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | Sporting Braga B | - | Madeira liit | 1: 1 (1: 0) | |
16:00 | Rahvuslik CD | - | FC Penafiel | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | CD Cova Piedade | - | CD Santa Clara | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | Viseu akadeemik | - | Coimbra akadeemik | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | FC Famalicão | - | FC Arouca | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | FC Porto B | - | Gil Vicente | 1: 2 (1: 2) | |
16:00 | Päris SC | - | Leixões SC | 4: 1 (1: 0) | |
viis õhtul | Varzim SC | - | Vitória Guimarães B | 3: 0 (1: 0) | |
Rumeenia> Liga 1 2017/2018 | Liiga 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Craiova CS ülikool | - | Astra Giurgiu | 1: 1 (0: 1) | |
19:00 | Concordia Chiajna | - | FCSB | 1: 2 (0: 0) | |
Venemaa> Premier Liga 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Arsenal Tula | - | FK Tosno | 1: 2 (1: 0) | |
15:30 | CSKA Moskva | - | Rubin Kaasan | 1: 2 (1: 2) | |
18:00 | FK Krasnodar | - | FK Ural | 1: 1 (0: 1) | |
18:00 | Zenit Peterburis | - | Spartak Moskva | 5: 1 (2: 0) | |
Šotimaa> Esiliiga 2017/2018 | Esiliiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Motherwelli FC | - | Rangers FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Aberdeeni FC | - | Hamiltoni akadeemiline | 2: 0 (1: 0) | |
Serbia> superliiga 2017/2018 | Superliiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Spartak Subotica | - | Partizan | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | Punane täht | - | FC Cukaricki-Stankom | 3: 0 (1: 0) | |
Slovakkia> Super Liga 2017/2018 | Superliiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | DAC Dunajská Streda | - | MFK Ružomberok | 1: 1 (1: 0) | |
Slovakkia> Slovensky Pohar 2017/2018> 2. voor | Slovakkia karikas 2017/2018> 2. Ring' border = '0' /> | ||||
16:00 | Slovan Hlohovec | - | ŠK FC Vydrany | 6: 7 (0: 1, 2: 2) pso | |
Sloveenia> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:50 | NK Ankaran | - | NK Maribor | 1: 5 (0: 2) | |
19:00 | NK Domžale | - | ND Gorica | 1: 1 (0: 0) | |
Lõuna-Korea> K liiga 1 2017 | K liiga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Jeonbuk FC | - | Ulsan hyundai | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Pohang Steelers | - | Jeonnam Draakonid | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | Sangju Sangmu | - | Gangwoni FC | 1: 2 (1: 0) | |
Lõuna-Korea> K liiga 2 2017 | K liiga 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Busani IPark | - | FC Anyang | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Seoul E-Land FC | - | Seongnam FC | 1: 1 (1: 1) | |
Rootsi> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Hammarby IF | - | BK Häcken | 1: 2 (0: 0) | |
14:00 | GIF Sundsvall | - | Östersunds FK | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | Kalmar FF | - | IFK Göteborg | 1: 0 (0: 0) | |
16:30 | Ma Sirius | - | AIK Solna | 1: 4 (0: 3) | |
Rootsi> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Åtvidabergs FF | - | Dalkurd FF | 1: 4 (0: 2) | |
16:00 | KUI Brommapojkarna | - | Trelleborgs FF | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | IFK Värnamo | - | Gefle IF | 2: 2 (1: 0) | |
Šveits> superliiga 2017/2018 | Superliiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Luzern | - | Rohutirtsuklubi Zürich | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | FC St. Gallen | - | FC Sion | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | BSC noored poisid | - | FC Lausanne-Sport | 3: 0 (2: 0) | |
Šveits> Challenge League 2017/2018 | Challenge League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Neuchâtel Xamax FCS | - | FC Vaduz | 3: 1 (1: 1) | |
Šveits> Promotion League 2017/2018 | Promotion League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BSC vanad poisid | - | Nyonnaisi staadion | 0: 1 (0: 0) | |
Šveits> Šveitsi 1. liiga 1. grupp 2017/2018 | Šveitsi 1. liiga 1. rühm 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Naters | - | Meeskond Vaud | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC Thun II | - | Vevey Sports 05 | 0: 0 (0: 0) | |
Šveits> Šveitsi 1. Liga 2. rühm 2017/2018 | Šveitsi 1. Liga 2. rühm 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Sursee | - | SR Delémont | 2: 1 | |
14:00 | FC Langenthal | - | FC Luzern II | 1: 5 | |
Šveits> Šveitsi 1. liiga 3. rühm 2017/2018 | Šveitsi 1. liiga 3. rühm 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | FC Kosova Zürich | - | FC Seuzach | 2: 0 | |
Tai> Tai liiga 1 2017 | Tai liiga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Superjõud Samut Prakan | - | Buriram United | 0: 7 (0: 1) | |
12:00 | Politsei Tero FC | - | Mereväe FC | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Sukhothai FC | - | Tai Honda Ladkrabang | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | Sisaket FC | - | Muangthong United | 2: 2 (1: 1) | |
Türgi> 2017. aasta superkarikas> finaal | superkarikas 2017> lõplik' piir = '0' /> | ||||
18:45 | Besiktas | - | Atiker Konyaspor | 1: 2 (0: 1) | |
Ukraina> Premyer Liga 2017/2018 | Premyer Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Tšernomorets Odessa | - | FC Aleksandria | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Kropyvnytskyi ümbruses | - | NK Veres | 1: 3 (1: 1) | |
17:30 | Vorskla Poltava | - | Kiievi dünamo | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | Zorya Lugansk | - | Olimpik Donetsk | 0: 2 (0: 0) | |
USA> Major League Soccer 2017 | Jalgpalli kõrgliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | D.C. United | - | Toronto FC | 1: 1 (1: 0) | |
00:00 | Philadelphia Liit | - | FC Dallas | 3: 1 (2: 0) | |
00:30 | Montreali mõju | - | Orlando linn | 2: 1 (0: 1) | |
01:00 | Minnesota United FC | - | Seattle Sounders | 0: 4 (0: 2) | |
01:30 | Chicago tulekahju | - | Uus-Inglismaa revolutsioon | 4: 1 (2: 1) | |
03:00 | Colorado kärestik | - | Vancouver Whitecaps | 2: 2 (1: 1) | |
03:00 | Päris soolajärv | - | Houstoni dünamo | 0: 0 (0: 0) | |
03:30 | San Jose maavärinad | - | Columbuse meeskond | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | Portland Timbers | - | Los Angelese galaktika | 3: 1 (2: 1) | |
23:00 | New Yorgi FC | - | New Yorgi RB | 3: 2 (1: 1) | |
USA> USL meistrivõistlused 2017 | USL meistrivõistlused 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Charlotte'i iseseisvus | - | Louisville City FC | 3: 1 (2: 0) | |
00:00 | FC Cincinnati | - | Orlando linn B | 2: 2 (1: 1) | |
00:00 | Ottawa raev | - | Bethlehem Steel FC | 1: 2 (1: 0) | |
00:00 | Pittsburghi jõekoerad | - | Richmond Kickers | 1: 1 (0: 0) | |
00:30 | Tampa Bay Rowdies | - | Harrisburgi linna saarlased | 3: 0 (1: 0) | |
01:00 | Colorado Springsi ümberlülitused | - | Portland Timbers 2 | 4: 1 (3: 0) | |
01:30 | OKC Energy FC | - | Real Monarchs SLC | 2: 0 (1: 0) | |
01:30 | Saint Louis FC | - | Swope Park Rangers | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | San Antonio FC | - | Orange'i maakonna SC | 1: 1 (1: 0) | |
01:30 | Tulsa karuputked | - | Reno 1868 FC | 2: 3 (0: 2) | |
03:30 | Los Angelese Galaxy II | - | Phoenix Rising | 0: 2 (0: 2) | |
04:00 | Sacramento Vabariik | - | Vancouver Whitecaps 2 | 1: 0 (0: 0) | |
USA> Põhja-Ameerika jalgpalliliiga 2017. aasta sügishooaeg | Põhja-Ameerika jalgpalliliiga 2017. aasta sügishooaeg>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Puerto Rico FC | - | Jacksonville Armada | 1: 0 (1: 0) | |
00:30 | Indy üksteist | - | FC Edmonton | 1: 3 (0: 0) | |
00:30 | Miami FC | - | Põhja-Carolina FC | 2: 3 (0: 1) | |
01:00 | San Francisco Deltas | - | New Yorgi kosmos | 2: 1 (2: 1) | |
USA> Naiste rahvuslik naiste jalgpalliliiga 2017 | |||||
00:30 | NC julgus | - | Seattle'i valitsusaeg | 1: 0 (1: 0) | |
00:30 | Orlando uhkus | - | Chicago punased tähed | 1: 1 (1: 0) | |
Usbekistan> Superliiga 2017 | Superliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Kyzylkum Zarafshan | - | Pakhtakor Taškent | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Sogdiana Jizzakh | - | Bunyodkor PFK | 0: 0 (0: 0) | |
15:30 | Nasaf Karshi | - | FC Kokand 1912 | 3: 0 (2: 0) | |
Venezuela> Esimese divisjoni 2017 Clausura | Esimese divisjoni 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Guajaana kaevurid | - | Zamora FC | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | Metropolitanose FC | - | Deportivo Lara | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Sportlik Socopó | - | Trujillanos FC | 1: 2 (0: 1) | |
20:30 | Portugali FC | - | Carabobo FC | 0: 0 (0: 0) | |
21:00 | Merida õpilased | - | Deportivo La Guaira | 1: 3 (0: 1) | |
22:00 | Caracase FC | - | Aragua FC | 3: 0 (3: 0) | |
22:00 | Deportivo Táchira | - | Sportlik Venezuela | 2: 0 (0: 0) |