Pumas UNAM 03.08.2021 Sinine rist
Pumas UNAM 03:00 Kell Sinine rist

20.12.2014 19:59

Auckland City võtab klubide maailmameistrivõistlustel kolmanda koha

Uus-Meremaa Auckland City sai laupäeval klubide maailmakarika etapil kolmanda koha pärast seda, kui alistas penaltiseerias Cruz Azuli 4: 2 ja sai esimeseks Okeaania meeskonnaks turniiril medali võitnud .... veel » 16.12.2014 22:34

Tõeline kruiis klubide maailmakarika finaali

Euroopa meister Madridi Real purustas Cruz Azuli 4: 0, et kruiisida teisipäeval klubide maailmakarika finaalis, ületades täielikult Mehhiko konkurendid. veel » 13.12.2014 23:32

Üheksameheline Sydney kannatab klubide maailmakarika südamevalu

Lääne-Sydney Wanderers oli vaid mõne minuti kaugusel glamuuriklubide maailmakarika kokkupõrkest Madridi Reali vastu, enne kui nad langesid 3: 1 lisaajal kaotusseisus Cruz Azulile, lõpetades veerandfinaali üheksa mehega ... veel » Cruz Azuli slaidiseanss
1. diviis 5. Ümmargune 02.06.2021 TO Klubi Necaxa Klubi Necaxa 2: 0 (2: 0)
1. diviis 6. Ümmargune 18.02.2021 TO UANL tiigrid UANL tiigrid 2: 0 (1: 0)
1. diviis 7. Ümmargune 21.02.2021 H Deportivo Toluca Deportivo Toluca 3: 2 (2: 2)
1. diviis 8. Ümmargune 28.02.2021 TO Klubi Leon Klubi Leon 1: 0 (0: 0)
1. diviis 9. Ümmargune 03.04.2021 H Mazatlan FC Mazatlan FC 1: 0 (0: 0)