Atlético Madrid »Mängija ajalugu



Atlético Madrid »Mängija ajalugu



Periood Juhataja Riik sündinud
23.12.2011 - 30.062222 Diego Simeone Argentina 28.04.1970
07.01.2011 - 22.12.2011 Gregorio Manzano Hispaania 11.03.1956
24.10.2009 - 30.06.2011 Quique Flores Hispaania 05.05.1965
03.03.2009 - 23.10.2009 Abel Resino Hispaania 02.02.1960
01.01.2006 - 02.02.2009 Javier Aguirre Mehhiko 01.12.1958
12.01.2006 - 30.06.2006 Pepe Murcia Hispaania 12.03.1964
01.01.2005 - 01.11.2006 Carlos Bianchi Argentina 26.04.1949
01.01.2004 - 31.05.2005 Cesar Ferrando Hispaania 25.07.1959
01.01.2003 - 30.06.2004 Gregorio Manzano Hispaania 11.03.1956
01.01.2001 - 30.06.2003 Luis Aragones Hispaania 28.07.1938
30.04.2001 - 30.06.2001 Carlos Cantarero Hispaania 04.11.1961
10.03.2000 - 30.04.2001 Marcos Alonso Hispaania 01.10.1959
17.05.2000 - 10.02.2000 Zambrano Hispaania 23.10.1949
03.03.2000 - 16.05.2000 Radomir Antic Serbia 22.11.1948
01.01.1999 - 03.03.2000 Claudio Ranieri Itaalia 20.10.1951
24.03.1999 - 30.06.1999 Radomir Antic Serbia 22.11.1948
15.02.1999 - 23.03.1999 Sanchez Aguiar Hispaania 28.11.1957
01.01.1998 - 14.02.1999 Arrigo Sacchi Itaalia 01.04.1946
01.01.1995 - 30.06.1998 Radomir Antic Serbia 22.11.1948
10.06.1995 - 30.06.1995 Sanchez Aguiar Hispaania 28.11.1957
26.02.1995 - 06.04.1995 Alfio Basile Argentina 01.11.1943
01.11.1994 - 19.02.1995 Roberto D'Alessandro Argentina 28.07.1949
16.08.1994 - 30.10.1994 Francisco Maturana Kolumbia 15.02.1949
23.03.1994 - 30.06.1994 Roberto D'Alessandro Argentina 28.07.1949
26.02.1994 - 22.03.1994 Iselin Ovejero Argentina 16.10.1945
23.01.1994 - 23.02.1994 Rosmariin Hispaania 01.05.1945
20.11.1993 - 16.01.1994 Emilio Cruz Hispaania 24.01.1951
20.10.1993 - 11.11.1993 Ramon Heredia Argentina 26.02.1951
01.01.1993 - 16.10.1993 Jaïr Pereira Brasiilia 29.05.1946
16.04.1993 - 30.06.1993 Ramon Heredia Argentina 26.02.1951
01.01.1993 - 15.04.1993 Jose Pastoriza Argentina 23.05.1942
01.01.1991 - 31.01.1993 Luis Aragones Hispaania 28.07.1938
01.01.1990 - 30.06.1991 Tomislav Ivic Horvaatia 30.06.1933
10.10.1990 - 30.06.1990 Peiro Hispaania 29.01.1936
03.04.1990 - 03.05.1990 Briones Hispaania 17.07.1939
01.07.1989 - 28.02.1990 Javier Clemente Hispaania 12.03.1950
15.06.1989 - 30.06.1989 Briones Hispaania 17.07.1939
29.01.1989–10.06.1989 Colin Addison Inglismaa 18.05.1940
16.10.1988 - 16.1.1989 Ron Atkinson Inglismaa 18.03.1939
01.07.1988 - 15.10.1988 Maguregui Hispaania 16.03.1934
17.04.1988 - 30.06.1988 Briones Hispaania 17.07.1939
26.03.1988 - 04.10.1988 Jose Ufarte Hispaania 17.05.1941
01.07.1987 - 21.03.1988 Cesar Luis Menotti Argentina 05.05.1938
02.03.1987 - 30.06.1987 Luis Aragones Hispaania 28.07.1938
01.07.1986 - 30.06.1987 Vabalt Hispaania 10.05.1940
01.07.1982 - 30.06.1986 Luis Aragones Hispaania 28.07.1938
22.11.1981 - 25.04.1982 Garcia Traid Hispaania 04.06.1936
01.07.1981 - 15.11.1981 Carriega Hispaania 09.12.1929
01.07.1980 - 30.06.1981 Garcia Traid Hispaania 04.06.1936
30.03.1980 - 18.05.1980 Marcel Domingo Prantsusmaa 15.01.1924
23.03.1980 - 23.03.1980 Martinez Jayo Hispaania 04.04.1942
09.09.1979 - 16.03.1980 Luis Aragones Hispaania 28.07.1938
01.07.1979 - 15.03.1980 Luis Aragones Hispaania 28.07.1938
01.01.1978 - 30.06.1979 Ferenc Szusza Ungari 01.12.1923
26.11.1974 - 30.06.1978 Luis Aragones Hispaania 28.07.1938
01.07.1773 - 25.11.1974 Juan Carlos Lorenzo Argentina 22.10.1922
11.06.1971 - 30.06.1973 Max Merkel Austria 12.07.1918
01.07.1969 - 11.05.1971 Marcel Domingo Prantsusmaa 15.01.1924
21.03.1968 - 30.06.1969 Miguel Hispaania 27.04.1927
01.07.1966 - 20.03.1968 Otto Gloria Brasiilia 01.01.1917
01.01.1965 - 06.06.1666 Balmanya Hispaania 29.12.1914
01.07.1644 - 30.06.1965 Otto Bumbel Brasiilia 07.06.1914
01.01.1664 - 30.06.1964 Barinaga Hispaania 15.08.1922
25.12.1963 - 31.12.1963 Squire Hispaania 24.11.1927
01.10.1962 - 24.12.1963 Värv Hispaania 29.12.1923
01.01.1959 - 30.09.1962 Jose Villalonga Hispaania 12.12.1919
01.07.1957 - 30.06.1959 Ferdinand Daučík Slovakkia 31.05.1910
01.07.1955 - 30.06.1957 Naabruskonnad Hispaania 21.05.1910
01.01.1954 - 30.06.1955 Quincoces Hispaania 17.07.1995
01.07.1949 - 31.12.1952 Helenio Herrera Prantsusmaa 10.04.1910
01.07.1940 - 30.11.1940 Purskkaev Hispaania 31.12.1997
01.07.1939 - 31.12.1946 Ricardo Zamora Hispaania 21.01.1901
22.12.1935 - 30.06.1936 Samitier Hispaania 02.02.1992
01.07.1934 - 17.11.1935 Fred Pentland Inglismaa 29.07.1883
01.01.1927 - 30.06.1929 Fred Pentland Inglismaa 29.07.1883
01.07.1925 - 30.06.1926 Fred Pentland Inglismaa 29.07.1883
01.01.1923 - 30.06.1924 Vince Hayes Inglismaa 24.03.1879