Alžeeria »Mängijad ja treenerid A-Z-st



Alžeeria rahvusmeeskond »A-Z mängijad ja treenerid



Mängija Riik Positsioon sündinud
TO
Mohamed Abassi Alžeeria Alžeeria Väravavaht 22.06.1992
Ayoub Abdellaoui Alžeeria Alžeeria Kaitse 16.02.1993
Cherif Abdeslam Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.01.1978
Djamel Abdoun Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 14.02.1986
Merouane Abdouni Alžeeria Alžeeria Väravavaht 27.03.1981
Mehdi Abeid Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 08.06.1992
Lamine Abid Alžeeria Alžeeria Edasi 07.04.1991
Hocine Achiou Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 27.04.1979
Lakhdar Adjali Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 18.07.1972
Kamel Adjas Alžeeria Alžeeria Kaitse 22.08.1961
Laurent Agouazi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 16.03.1984
Malek Aït Alia Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 15.08.1977
Nassim Akrour Alžeeria Alžeeria Edasi 10.10.1974
Walid Alati Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.01.1991
Ishak Ali Moussa Alžeeria Alžeeria Edasi 27.12.1970
Yacine Amaouche Alžeeria Alžeeria Edasi 26.06.1979
Mourad Amara Alžeeria Alžeeria Väravavaht 19.02.1959
Saïd Amara Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 11.03.1933
Amar Ammour Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 10.10.1976
Chadli Amri Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 14.12.1984
Rezki amrouche Alžeeria Alžeeria Kaitse 10.11.1970
Mohamed Aoudia Alžeeria Alžeeria Edasi 06.06.1987
Ahmed Araabia Alžeeria Alžeeria Kaitse 19.03.1933
Karim Aribi Alžeeria Alžeeria Edasi 24.06.1994
Salim Aribi Alžeeria Alžeeria Kaitse 16.12.1974
Islam Arous | Alžeeria Alžeeria Kaitse 08.06.1996
Salim kahmama Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 14.07.1982
Salah Assad Alžeeria Alžeeria Edasi 13.03.1958
Malik Asselah Alžeeria Alžeeria Väravavaht 07.08.1986
Youcef Atal Alžeeria Alžeeria Kaitse 17.05.1996
Ayoub Azzi Alžeeria Alžeeria Kaitse 14.09.1989
B
Reda Babouche Alžeeria Alžeeria Kaitse 07.03.1979
Mohammed Badache Alžeeria Alžeeria Edasi 15.10.1976
Faycal Badji Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 15.02.1973
Karim Bakhti Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja
Salah Bakour Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 15.04.1982
Omar baletoui Alžeeria Alžeeria Kaitse
Abdelkader Bedrane Alžeeria Alžeeria Kaitse 04.02.1992
Youcef Belaïli Alžeeria Alžeeria Edasi 14.03.1992
Kamel Belarbi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 11.11.1997
Omar Belatoui Alžeeria Alžeeria Kaitse 09.04.1969
Omari klooster Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 10.07.1973
Kaddour Beldjilali Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 28.11.1988
Isaac Belfodil Alžeeria Alžeeria Edasi 15.01.1992
Nadir Belhadj Alžeeria Alžeeria Kaitse 18.06.1982
Ammar Belhani Alžeeria Alžeeria Väravavaht 27.10.1971
Farouk Belkaïd Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 14.11.1977
Essaïd Belkalem Alžeeria Alžeeria Kaitse 01.01.1989
Hicham Belkaroui Alžeeria Alžeeria Kaitse 24.08.1990
Haris Belkebla Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 28.01.1994
Abdenour Belkheir Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 21.02.1989
Mokhtar Belkhiter Alžeeria Alžeeria Kaitse 15.01.1992
Habib Bellaïd Alžeeria Alžeeria Kaitse 28.03.1986
Lakhdar Belloumi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 29.12.1958
Djamel Belmadi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 25.03.1976
Samir Beloufa Alžeeria Alžeeria Kaitse 27.08.1979
Taher Ben Khelifa Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 10.06.1994
Alim Ben Mabrouk Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 25.06.1960
Abdelsalem Benabdellah Alžeeria Alžeeria Väravavaht 12.01.1964
Sid Ahmed Benamara Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 07.09.1973
Ali Benarbia Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 08.10.1968
Abdelmadjid Benatia Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 12.12.1984
Riad Benayad Alžeeria Alžeeria Edasi 02.11.1996
Houcine Benayada Alžeeria Alžeeria Kaitse 08.08.1992
Zakaria Benchaâ Alžeeria Alžeeria Edasi 11.01.1997
Ali Bencheikh Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.09.1955
Walid Bencherifa Alžeeria Alžeeria Kaitse 11.06.1988
Abdelhak Benchikha Alžeeria Alžeeria Juhataja 22.11.1963
Lounes Bendahmane Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 03.03.1977
Sofiane Bendebka Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 08/09/1992
Ali Benghalima Alžeeria Alžeeria Kaitse
Raouf Benguit Alžeeria Alžeeria Kaitse 04.05.1996
Abdelaziz Benhamlet Alžeeria Alžeeria Kaitse 22.03.1974
Mohamed Benhamou Alžeeria Alžeeria Väravavaht 17.12.1979
Fawzi benkhalidi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 03.03.1963
Mohamed Benkhemassa Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 28.06.1993
Djamel Benlamri Alžeeria Alžeeria Kaitse 25.12.1989
Mokhtar Benmoussa Alžeeria Alžeeria Edasi 11.08.1986
Ismaël Bennacer Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.12.1997
Ütles Benrahma Alžeeria Alžeeria Edasi 10.10.1995
Adlene Bensaïd Alžeeria Alžeeria Edasi 03.11.1981
Tedj Bensaoula Alžeeria Alžeeria Edasi 01.12.1954
Rédha Bensayah Alžeeria Alžeeria Edasi 22.08.1994
Rama Bensebaini Alžeeria Alžeeria Kaitse 16.04.1995
Yacine Bentaala Alžeeria Alžeeria Väravavaht 24.09.1955
Nabil Bentaleb Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 24.11.1994
Mustapha Benyahia Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja
Zinedine Benyahia Alžeeria Alžeeria Kaitse 20.02.1990
Karim Benyamina Alžeeria Alžeeria Edasi 18.12.1981
Cheikh Benzerga Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja
Yassine Benzia Alžeeria Alžeeria Edasi 09.08.1994
Yassine Bezzaz Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 19.07.1981
Ali Bouafia Alžeeria Alžeeria Edasi 08.05.1964
Hameur Bouazza Alžeeria Alžeeria Edasi 22.02.1985
Abderrahmane Boubekeur Alžeeria Alžeeria Väravavaht 03.09.1932
Nassim Bouchema Alžeeria Alžeeria Edasi 05.05.1988
Mustapha Bouchina Alžeeria Alžeeria Kaitse 10.10.1991
Hichem Boudaoui Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 23.09.1999
Brahim Boudebouda Alžeeria Alžeeria Kaitse 28.08.1990
Ryad Boudebouz Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 19.02.1990
Ahmed Bouden Alžeeria Alžeeria Kaitse 12.04.1938
Madjid Bougherra Alžeeria Alžeeria Kaitse 07.10.1982
Lyamine Boughrara Alžeeria Alžeeria Väravavaht 12.01.1971
Hadji Bouguèche Alžeeria Alžeeria Edasi 12.07.1983
Habib Bouguelmouna Alžeeria Alžeeria Edasi 12.12.1988
Fouad Bouguerra Alžeeria Alžeeria Edasi 05.07.1981
Nasser Bouiche Alžeeria Alžeeria Edasi 18.06.1960
Salim Boukhenchouche Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 10.06.1991
Amine Boulahia Alžeeria Alžeeria Kaitse 03.03.1987
Mohamed Boulaouidet Alžeeria Alžeeria Edasi 05.02.1990
Farid Boulaya Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 25.02.1993
Hamza Boulemdaïs Alžeeria Alžeeria Edasi 22.11.1982
Bagdad Bounedjah Alžeeria Alžeeria Edasi 30.11.1991
Nassim Bounekdja Alžeeria Alžeeria Kaitse 23.10.1976
Issad Bourahli Alžeeria Alžeeria Edasi 23.03.1974
Brahim Bouras Alžeeria Alžeeria Kaitse 13.08.1939
Abderrahmane Bourdim Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 14.06.1994
Mohamed Bourdin-Benyahia Prantsusmaa Prantsusmaa Kaitse 30.06.1992
Abdelmajid Bourebbou Alžeeria Alžeeria Edasi 16.03.1951
Mansour Boutabout Alžeeria Alžeeria Edasi 20.09.1978
Ismaël Bouzid Alžeeria Alžeeria Kaitse 21.07.1983
Mohamed Bradja Alžeeria Alžeeria Kaitse 16.11.1969
Fadel brahami Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 27.06.1978
Yacine Brahimi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 02.08.1990
C
Liassine Cadamuro Prantsusmaa Prantsusmaa Kaitse 03.05.1988
Mahdi Cerbah | Alžeeria Alžeeria Väravavaht 03.03.1953
Farouk Chafaï Alžeeria Alžeeria Kaitse 23.06.1990
Islam Chahrour Alžeeria Alžeeria Kaitse 20.03.1990
Mohamed Chaib Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 20.05.1957
Mohamed Chalali Alžeeria Alžeeria Edasi 04.04.1989
Fawzi Chaouchi Alžeeria Alžeeria Väravavaht 12.05.1984
Fathi Chebel Alžeeria Alžeeria Kaitse 19.08.1956
Farid Cheklam Alžeeria Alžeeria Kaitse 21.09.1984
Ibrahim Chenihi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 24.01.1990
Hichem Chérif El-Ouazzani Alžeeria Alžeeria Edasi 01.01.1996
Radouane Cherifi Alžeeria Alžeeria Kaitse 22.02.1993
Malek Cherrad Alžeeria Alžeeria Edasi 14.01.1981
Ilyes Chetti Alžeeria Alžeeria Kaitse 22.01.1995
Oussama Chita Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 31.10.1996
D
Noureddine Daham Alžeeria Alžeeria Edasi 15.11.1977
Sofiane Daham Prantsusmaa Prantsusmaa Poolkaitsja 15.01.1996
Ali Dahleb Alžeeria Alžeeria Edasi 25.08.1969
Mustapha Dahleb Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 02.08.1952
Bouabdellah Daoud Alžeeria Alžeeria Edasi 03.03.1978
Sofiane Daoud Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.08.1975
Oussama Darfalou Alžeeria Alžeeria Edasi 29.09.1993
Rabah Deghmani Alžeeria Alžeeria Kaitse 10.05.1975
Nassim dehouche Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 12.08.1982
Andy Delort Alžeeria Alžeeria Edasi 10.10.1991
Abdelghani Demmou Alžeeria Alžeeria Kaitse 29.01.1989
Mohamed Derrag Alžeeria Alžeeria Edasi 03.03.1985
Smail Diss Alžeeria Alžeeria Kaitse 12.02.1976
Hinnad Djabelkheir Alžeeria Alžeeria Edasi 12.10.1975
Abdelmoumen Djabou Alžeeria Alžeeria Edasi 31.01.1987
Farid Djahnine Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 16.08.1976
Moustafa Kurat Alžeeria Alžeeria Edasi 21.09.1983
Rachid Djebaili Prantsusmaa Prantsusmaa Edasi 26.04.1975
Rafik Djebbour Alžeeria Alžeeria Edasi 03.08.1984
Lamouri Djediat Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 20.01.1981
Azzedine Doukha Alžeeria Alžeeria Väravavaht 08.05.1986
Nasser Drid Alžeeria Alžeeria Väravavaht 22.01.1957
Noureddine Drioueche Alžeeria Alžeeria Kaitse 27.10.1973
Bilal Dziri Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 21.01.1972
ON
Adel El Hadi Alžeeria Alžeeria Edasi 18.01.1980
Farid El Melali Alžeeria Alžeeria Edasi 05.05.1997
Hocine El Orfi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 27.01.1987
Si Tahar Chérif El-Ouazzani Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 07.10.1966
F
Mohamed Fares Alžeeria Alžeeria Kaitse 15.02.1996
Sofiane Féghouli Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 26.12.1989
Bouazza Feham Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 11.04.1986
Farés Fellahi Alžeeria Alžeeria Edasi 13.05.1975
Hocine Fenier Alžeeria Alžeeria Edasi 03.05.1983
Ali Fergani Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 21.09.1952
Houari Ferhani Alžeeria Alžeeria Kaitse 11.02.1993
Zinedine Ferhat Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.01.1993
Abdelkader Firoud Alžeeria Alžeeria Juhataja 11.10.1919
G
Lounés Gaouaoui Alžeeria Alžeeria Väravavaht 28.09.1977
Ahmed Gasmi Alžeeria Alžeeria Edasi 22.11.1984
Sabri Gharbi Alžeeria Alžeeria Kaitse 26.05.1987
Farid Ghazi Alžeeria Alžeeria Edasi 16.03.1974
Karim Ghazi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.06.1979
Abdelkader Ghezzal Alžeeria Alžeeria Edasi 12.05.1984
Rachid Ghezzal Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 05.09.1992
Kamel Ghilas Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 03.09.1984
Nabil Ghilas Alžeeria Alžeeria Edasi 20.04.1990
Tarek Ghoul Alžeeria Alžeeria Kaitse 01.06.1975
Faouzi Ghoulam Alžeeria Alžeeria Kaitse 01.01.1991
Christian Gourcuff Prantsusmaa Prantsusmaa Juhataja 04.05.1955
Khaled Gourmi Alžeeria Alžeeria Edasi 18.04.1986
Houssameddine Guecha Alžeeria Alžeeria Edasi 25.10.1995
Abdelaziz Guechir Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 04.06.1968
Adlene Guédioura Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 12.11.1985
Mahmoud Guendouz Alžeeria Alžeeria Kaitse 24.02.1953
H
Kamel Habri Alžeeria Alžeeria Kaitse 03.05.1976
Abderahmane Hachoud Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 07.02.1988
Moulay Haddou Alžeeria Alžeeria Kaitse 14.06.1975
Lazhar Hadj Aïssa Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 23.03.1984
Fodil Hadjadj Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 18.04.1983
Samir Hadjaoui Alžeeria Alžeeria Väravavaht 16.02.1979
Mohamed Halaïmia Alžeeria Alžeeria Kaitse 28.08.1996
Vahid Halilhodžić Bosnia-Hertsegoviina Bosnia-Hertsegoviina Juhataja 15.05.1952
Rafik Halliche Alžeeria Alžeeria Kaitse 09.02.1986
Faycal Hamdani Alžeeria Alžeeria Kaitse 13.07.1970
Mohamed Hamdoud Alžeeria Alžeeria Kaitse 09.06.1976
Omar hamenad Alžeeria Alžeeria Väravavaht 02.02.1969
Rezki Hamroune Alžeeria Alžeeria Edasi 10.10.1996
Okacha Hamzaoui Alžeeria Alžeeria Edasi 12.11.1990
Mohamed Haniched Alžeeria Alžeeria Väravavaht 30.04.1968
Sofiane hanni Alžeeria Alžeeria Edasi 29.12.1990
Youssef Haraoui Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 12.05.1965
Salem Harchèche Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 24.07.1972
Féthi Harek Alžeeria Alžeeria Kaitse 21.10.1982
Rachid Harkouk Alžeeria Alžeeria Edasi 19.05.1956
Ilias Hassani Alžeeria Alžeeria Kaitse 11.11.1995
Nabil Hemani Alžeeria Alžeeria Edasi 01.09.1979
Brahim Hemdani Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 15.03.1978
Abdelkader Horr Alžeeria Alžeeria Kaitse 10.11.1953
Larbi Hosni Alžeeria Alžeeria Kaitse 11.02.1981
J
Mehdi Jeannin Prantsusmaa Prantsusmaa Väravavaht 20.04.1991
TO
Kamel Kaci ütles Alžeeria Alžeeria Edasi 13.12.1967
Mohammed Kaci-Said Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 05.02.1958
Foued Kadir Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 12.05.1983
Kamel Kadir Alžeeria Alžeeria Väravavaht
Amir Karaoui Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 08.03.1987
Ahmed Kashi Prantsusmaa Prantsusmaa Poolkaitsja 19.11.1988
Chouaib Keddad Alžeeria Alžeeria Kaitse 25.07.1994
Karim Kerkar Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 03.03.1977
Abdelhamid Kermali Alžeeria Alžeeria Juhataja 24.04.1931
Kheireddine Kerris Alžeeria Alžeeria Edasi 04.08.1973
Smaïl Khabatou Alžeeria Alžeeria Juhataja 09.08.1920
Sofiane khedairia Alžeeria Alžeeria Väravavaht 01.04.1989
Kamel Kherkhache Alžeeria Alžeeria Edasi 21.03.1973
Nacereddine Khoualed Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 16.04.1986
Hamza Koudri Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 15.12.1987
Mustapha Kouici Alžeeria Alžeeria Kaitse 16.04.1954
Nouredine Kourichi Alžeeria Alžeeria Kaitse 12.04.1954
Nasrédine Kraouche Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 27.08.1979
L
Mehdi Lacen Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 15.05.1984
Abdelkader Laïfaoui Alžeeria Alžeeria Kaitse 07.09.1981
Sid Ali Lakroum Alžeeria Alžeeria Edasi 06.06.1987
Nabil Lamara Alžeeria Alžeeria Kaitse 15.08.1993
Mounir Laouer Alžeeria Alžeeria Väravavaht 25.03.1963
Salah Larbes Alžeeria Alžeeria Edasi 16.09.1952
El Hadi Larbi Alžeeria Alžeeria Väravavaht 27.05.1961
Tarek Lazizi Alžeeria Alžeeria Kaitse 08.06.1971
Georges Leekens Belgia Belgia Juhataja 18.05.1949
Victor lekhal Prantsusmaa Prantsusmaa Poolkaitsja 27.02.1994
Khaled lemmouchia Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 12.06.1981
Abdallah Liegeon Alžeeria Alžeeria Kaitse 01.12.1957
Haithem Loucif Alžeeria Alžeeria Kaitse 07.08.1996
Khaled Lounici Alžeeria Alžeeria Edasi 07.09.1967
Zineddine Lounici Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 16.08.1972
Lucas Alcarazi kohahoidja pilt Hispaania Hispaania Juhataja 21.06.1966
M
Raïs M'Bolhi Alžeeria Alžeeria Väravavaht 25.04.1986
Mohamed Madani Alžeeria Alžeeria Kaitse 20.03.1992
Rabah Madjer Alžeeria Alžeeria Edasi 15.02.1958
Kheïreddine Madoui Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 27.03.1977
Ahmed Madouni Alžeeria Alžeeria Kaitse 04.04.1980
Khennane mahi Alžeeria Alžeeria Edasi 21.10.1936
Aymen Mahious Alžeeria Alžeeria Edasi 15.09.1997
Riyad Mahrez Alžeeria Alžeeria Edasi 21.02.1991
Sid Mahrez Alžeeria Alžeeria Väravavaht 15.12.1970
Adel Maïza Alžeeria Alžeeria Kaitse 18.03.1983
Mamar Mamouni Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 28.02.1976
Aïssa Mandi Alžeeria Alžeeria Kaitse 22.10.1991
Faouzi Mansouri Alžeeria Alžeeria Kaitse 17.01.1956
Yazid Mansouri Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 25.02.1978
Kamel Maouche Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 17.05.1977
Karim Maroc Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 03.05.1958
Karim Matmour Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 25.06.1985
Ali Meçabih Alžeeria Alžeeria Edasi 04.02.1972
Hakim Meddane Alžeeria Alžeeria Edasi
Abdel medioub Alžeeria Alžeeria Kaitse 28.08.1997
Carl Medjani Prantsusmaa Prantsusmaa Kaitse 15.05.1985
Mahieddine Meftah Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 25.09.1968
Rabie Meftah Alžeeria Alžeeria Kaitse 05.05.1985
Kodu Megharia Alžeeria Alžeeria Kaitse 23.05.1961
Meghisgi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja
Mourad Meghni Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 16.04.1984
Abderrahmane Mehdaoui Alžeeria Alžeeria Juhataja 10.07.1949
Rachid Mekhloufi Alžeeria Alžeeria Juhataja 12.08.1936
Mekloufi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja
Djamel Menad Alžeeria Alžeeria Edasi 22.07.1960
Mehdi Meniri Alžeeria Alžeeria Kaitse 29.06.1977
Hamid Merakchi Alžeeria Alžeeria Edasi 28.01.1976
Merbah stiil Alžeeria Alžeeria Väravavaht 22.07.1994
Chabawe Merzekane Alžeeria Alžeeria Kaitse 03.08.1959
Djamel Mesbah Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 09.10.1984
Walid Mesloub Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 09.04.1985
Ali Messabih Alžeeria Alžeeria Edasi 07.02.1972
Mohamed Messaoudi Alžeeria Alžeeria Kaitse 12.01.1944
Hocine Metref Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.01.1984
Hichem Mezaïr Alžeeria Alžeeria Väravavaht 16.10.1976
Abderrahmane Meziane Alžeeria Alžeeria Edasi 03.07.1994
Tayeb Meziani Alžeeria Alžeeria Edasi 27.02.1996
Brahim Mezouar Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 18.12.1973
Mehdi Mostefa Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 30.08.1983
Toufik Moussaoui Alžeeria Alžeeria Väravavaht 20.04.1991
Fawzi Moussouni Alžeeria Alžeeria Edasi 04.08.1972
N
Zakaria naidji Alžeeria Alžeeria Edasi 19.01.1995
Mohamed Namani Alžeeria Alžeeria Kaitse 21.09.1990
Nabil Neghiz Alžeeria Alžeeria Juhataja 15.03.1972
Chemseddine Nessakh Alžeeria Alžeeria Kaitse 01.04.1988
VÕI
Abdelatif Osman Alžeeria Alžeeria Kaitse 20.11.1968
Abdelaziz Osmane Alžeeria Alžeeria Kaitse
Antar Osmani Alžeeria Alžeeria Väravavaht 22.02.1960
Abdelnasser Ouadah Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 13.09.1975
Brahim Ouahid Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 19.08.1977
Ahmed Oudjani Alžeeria Alžeeria Edasi 19.03.1937
Moncef Ouichaoui Alžeeria Alžeeria Edasi 04.05.1977
Alexandre Oukidja Alžeeria Alžeeria Väravavaht 19.07.1988
Adam Ounas Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 11.11.1996
Mohamed Ousserir Alžeeria Alžeeria Väravavaht 05.05.1978
R
Mircea Rădulescu Rumeenia Rumeenia Juhataja 31.08.1941
Mohamed Rahem Alžeeria Alžeeria Edasi 21.06.1970
Azzedine Rahim Alžeeria Alžeeria Edasi 31.03.1972
Chamseddine Rahmani Alžeeria Alžeeria Väravavaht 15.09.1990
Mourad Rahmouní Alžeeria Alžeeria Kaitse 12.03.1963
Salane Raho Alžeeria Alžeeria Kaitse 20.10.1975
Milovan Rajevac Serbia Serbia Juhataja 01.01.1954
Miloud Rebiai Alžeeria Alžeeria Kaitse 12.12.1993
Aboubaker Rebih Alžeeria Alžeeria Edasi 18.12.1983
Belkacemi neet Alžeeria Alžeeria Kaitse 13.10.1985
Ali rial Alžeeria Alžeeria Kaitse 26.03.1980
S
Rabah Saadane Alžeeria Alžeeria Juhataja 03.03.1946
Idriss Saâdi Alžeeria Alžeeria Edasi 02.08.1992
Abdel sadmi Alžeeria Alžeeria Kaitse 01.01.1961
Moussa Saïb Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 03.06.1969
Rafik Saïfi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 07.02.1975
Abdelkader Salhi Alžeeria Alžeeria Väravavaht 19.03.1993
Youssef Salimi Alžeeria Alžeeria Kaitse 24.08.1972
Samadi süü Alžeeria Alžeeria Väravavaht 16.09.1976
Liazid Sandjak Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 11.09.1966
Nasser Sandjak Alžeeria Alžeeria Juhataja 28.09.1960
Amir Sayoud Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 31.08.1990
Peter Schnittger Saksamaa Saksamaa Juhataja 22.05.1941
Mohamed Seguer Alžeeria Alžeeria Edasi 09.07.1985
Housseyn Selmi Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 11.02.1993
Brahim Serradj Alžeeria Alžeeria Kaitse 30.08.1983
Cédric Si Mohamed Alžeeria Alžeeria Väravavaht 01.09.1985
Mourad Slatni Alžeeria Alžeeria Kaitse 05.05.1966
Yacine Slatni Alžeeria Alžeeria Kaitse 03.11.1973
Islam Slimani Alžeeria Alžeeria Edasi 18.06.1988
El Arbi Soudani Alžeeria Alžeeria Edasi 25.11.1987
Mohamed Soukhane Alžeeria Alžeeria Kaitse 12.10.1931
Maxime Spano Alžeeria Alžeeria Kaitse 31.10.1994
T
Larbi Tabti Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 23.04.1993
Féthi Tahar Alžeeria Alžeeria Edasi 22.01.1994
Mehdi Tahrat Alžeeria Alžeeria Kaitse 24.01.1990
Taïderi safiir Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 29.02.1992
Bilal Tarikat Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 12.06.1991
Abdelhafid Tasfaout Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 11.02.1968
Saad Tedjar Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 14.01.1986
Djamel Tlemçani Alžeeria Alžeeria Edasi 16.04.1955
Mohamad Tribeche Alžeeria Alžeeria Kaitse
IN
Robert Waseige Belgia Belgia Juhataja 26.08.1939
Y
Hamza yacef Alžeeria Alžeeria Edasi 25.08.1979
Hocine yahi Alžeeria Alžeeria Edasi 25.04.1960
Anthar Yahia Alžeeria Alžeeria Kaitse 21.03.1982
Hassan Yebda Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 14.05.1984
KOOS
Brahim Zafour Alžeeria Alžeeria Kaitse 30.11.1977
Samir Zaoui Alžeeria Alžeeria Kaitse 03.06.1976
Abderraouf Zarabi Alžeeria Alžeeria Kaitse 26.03.1979
Samir Zazou Alžeeria Alžeeria Kaitse 24.03.1980
Mehdi Zeffane Prantsusmaa Prantsusmaa Kaitse 19.05.1992
Moustapha Zeghba Alžeeria Alžeeria Väravavaht 21.11.1990
Mounir Zeghdoud Alžeeria Alžeeria Kaitse 18.11.1970
Sündinud Zekri Alžeeria Alžeeria Edasi
Mohamed Zemmamouche Alžeeria Alžeeria Väravavaht 19.03.1985
Toufik Zerara Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 03.03.1986
Zahir Zerdab Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.09.1982
Mehdi Zerkane Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 15.07.1999
Meziane Zéroual Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 26.04.1994
Sidi Ahmed Zerrouki Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 30.08.1970
Karim Ziani Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 17.08.1982
Abdelmalek Ziaya Alžeeria Alžeeria Edasi 23.01.1984
Djamel zidane Alžeeria Alžeeria Edasi 28.04.1955
Mohamed Ziti Alžeeria Alžeeria Kaitse 19.04.1990
Ahmed Zitoun Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja
Mustapha Zitouni Prantsusmaa Prantsusmaa Kaitse 19.10.1928
Adem Zorgane Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 01.06.2000
Billal Zouani Alžeeria Alžeeria Edasi 11.12.1969
Abdelkrim Zouari Alžeeria Alžeeria Poolkaitsja 14.07.1989
Abdelhamid Zouba Alžeeria Alžeeria Juhataja 04.02.1935